Фото: Riot Color Photo
Збірна України з художньої гімнастики прийматиме участь у чемпіонаті Європи-2023, який відбудеться у місті Баку, Азербайджан. Континентальний турнір у 2023 році був організований після того, як Росія була позбавлена права проведення цього турніру через санкції у зв'язку з вторгненням в Україну. Збірна України буде представлена 15 гімнастками, які будуть змагатися за 12 комплектів медалей у різних дисциплінах. Збірна України повертається на континентальний рівень змагань після двох турнірів без медалей. У заявці на чемпіонат Європи-2023 не буде Христини Пограничної, яка пропустила Чемпіонат світу та Євро в 2022 році через операцію.
Адреса
До початку:
Розклад чемпіонату Європи-2023 з художньої гімнастики
Середа, 17 травня:
Четвер, 18 травня:
П'ятниця, 19 травня:
Субота, 20 травня:
Неділя, 21 травня:
- Командна першість (юніорки).
Четвер, 18 травня:
- Особисті змагання. Кваліфікація (обруч, м'яч).
П'ятниця, 19 травня:
- Особисті змагання (булави, стрічка). Командні змагання.
Субота, 20 травня:
- Особисті змагання. Фінал багатоборства.
- Групові змагання. Кваліфікація / багатоборство.
Неділя, 21 травня:
- Особисті змагання. Фінали в окремих видах (обруч, м'яч, булави, стрічка).
- Групові змагання. Фінали в окремих видах (5 обручів, 3 стрічки + 2 м'ячі).
Склад збірної України на чемпіонат Європи-2023 з художньої гімнастики
Особисті змагання (дорослі)
- Вікторія Онопрієнко (обруч, м'яч, булави, стрічка),
- Поліна Городнича (стрічка),
- Поліна Каріка (обруч, м'яч, булави).
Групові змагання (дорослі)
- Єлизавета Азза,
- Діана Баєва,
- Дарина Дуда,
- Єва Мелещук,
- Марія Височанська,
- Анастасія Возняк.
Особисті змагання (юніорки)
- Ума Шамілова,
- Надія Юріна,
- Кіра Ширикіна,
- Мілана Махортова,
- Софія Куць,
- Наталія Денисова.
19-річна Вікторія Онопрієнко, яка проводитиме четвертий Євро у своїй кар'єрі на дорослому рівні, представлятиме Україну у особистих змаганнях на обручі, м'ячі, булавах та стрічці. У цьому сезоні вона здобула перші медалі у 2023 році для України на рівні Кубка світу. Крім того, склад збірної також включає учасників групових змагань та юніорів, які будуть виступати у різних дисциплінах.
Прийдіть підтримати нашу збірну на чемпіонаті Європи-2023 з художньої гімнастики в Баку! Разом ми зможемо допомогти нашим гімнасткам виграти найбільш престижні трофеї Європи. Віримо у вас, українці!
Джерело публікації: suspilne.media