Конкурс дитячої творчості в підтримку дітей України в Азербайджані - це прекрасна ініціатива, яка надихає маленьких талантів творити неймовірні шедеври. Радує, що українські діти отримують таку підтримку з інших країн, що свідчить про те, що наша держава не залишається наодинці у складні часи. Рисунок "Миру мир!!! Ні війні!!!" від Нармін - дійсно рухлива та зворушлива робота, яка нагадує про важливість збереження миру і злагоди в світі.