Конкурс дитячої творчості в підтримку дітей України в Азербайджані відбувся з великим успіхом! Кожен маленький художник змагався за перемогу, втілюючи свої таланти на полотні. Особливою радістю наповнило наше серце малюнок Лейли під назвою "Україна у моєму серці". Цей неповторний шедевр виражає глибоку любов і прихильність до нашої батьківщини. Творчість дітей - це справжнє джерело натхнення та їх безмежний потенціал захоплює душу. Ми віримо, що такі конкурси сприяють розвитку дитячої творчості та об'єднують нас в меті підтримки та захисту майбутнього наших маленьких геніїв.