Під час цього етеру я відповідаю на найбільш поширені та типові запитання громадян України, які надійшли до Посольства в рамках інтерактивної платформи #ЗапитайПРО
Надіслати питання
Ви заповнюєте Google форму https://forms.gle/KqPLa27FH5dCkbfj6, ми - акумулюємо всі запитання, структуруємо їх за напрямами, ПРОводимо ПРОфесійний аналіз звернень та за результатами - надаємо фахові відповіді в онлайн форматі або шляхом публікації відповідного посту на фейсбук-сторінці дипустанови.