Раді повідомити про проведення конкурсу дитячої творчості в підтримку дітей України в Азербайджані. Ми отримали багато чудових робіт, серед яких особливо вражає малюнок від Каміли з назвою "Надія на мирне небо". Цей конкурс дарує надію та підтримку молодим талантам, які можуть висловити свої думки та почуття через творчість. Ми дуже вдячні учасникам та батькам за підтримку та відданість нашій ідеї.