Дитячий творчий конкурс у підтримку дітей України в Азербайджані - це надзвичайна ініціатива, яка збирає разом талановитих творців з різних куточків світу. Креативність та талант учасників просто зашкалюють, а їх роботи, як, наприклад, робота Nazli під назвою "Залишайтесь дружними" вразили нас своєю глибиною і теплом. Такі конкурси допомагають не лише виявляти і виховувати таланти, але і підтримувати дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Від щирого серця бажаємо всім учасникам успіху та натхнення в майбутніх творчих проектах!