Конкурс дитячої творчості, що проходив на підтримку дітей України в Азербайджані, був надзвичайно успішним та зібрав багато талановитих учасників. Ми були приємно вражені якістю робіт, надісланих на конкурс, але особливо виокремлився малюнок "Мир у всьому світі", створений Фатімою. Цей яскравий та барвистий твір зробив нас ще більш переконаними, що діти - це майбутнє нашої країни та ми повинні робити все можливе, щоб підтримувати їх у творчості та розвитку.