Це був чудовий день, коли відбувся конкурс дитячої творчості в підтримку дітей України в Азербайджані. На конкурсі було представлено безліч творчих робіт, серед яких був чудовий малюнок від Мурада з назвою "Хай живе Україна, хай живе Азербайджан". Цей малюнок вразив не тільки журі, але й усіх гостей конкурсу своєю емоційною наповненістю та символікою. Як гарно бачити, що діти усвідомлюють важливість миру та співпраці між країнами! Ми від щирого серця вітаємо переможців та всіх учасників конкурсу і віримо, що подібні ініціативи допоможуть підтримати нашу міцну дружбу в майбутньому!