Раді повідомити про чудовий конкурс дитячої творчості, що відбувся в Азербайджані в підтримку дітей України. На цьому заході зібралися найталановитіші і найвинахідливіші діти, які подарували свій творчий потенціал на користь доброї справи. Особлива подяка автору малюнка "Перемога України", Алії, який допоміг передати важливу ідею дружби та підтримки між нашими країнами. Нехай такі конкурси будуть проводитися частіше, і діти зможуть ділитися своїми талантами на благо миру та злагоди.