Українська громада в Азербайджані була дуже рада проведенню конкурсу дитячої творчості на підтримку дітей України. Результати були захоплюючими, а роботи, надіслані дітьми, дивували своєю талановитістю та креативністю. Одним з найяскравіших робіт був рисунок "Я вірю у дружбу всіх народів!" від автора Назлима. Ми дуже вдячні усім, хто долучився до цього проекту, і сподіваємось на подальшу співпрацю в майбутньому.