Українські діти у всьому світі завжди можуть розраховувати на підтримку та допомогу від наших співвітчизників. Особливо це стосується Азербайджану, де відбувся конкурс дитячої творчості. Маленькі творці показали свої непересічні здібності та відчуття патріотизму, втілюючи в своїх роботах тему захисту та підтримки дітей нашої країни. Цей конкурс є найкращим доказом того, що український дух не зламати нічим і ми завжди разом, незалежно від відстані та місцезнаходження.