Участь в конкурсі дитячої творчості в Азербайджані було чудовим досвідом для всіх маленьких талантів, що підтримують дітей України. Я дуже рада, що брала участь в цьому конкурсі та представила свою роботу - "Українка". Це була неперевершена можливість показати свій талант та виразити свої почуття стосовно України. Я сподіваюся, що всі діти, що брали участь, отримали задоволення та нові знання, а моя робота допоможе привернути увагу до потреб дітей України та збільшити їхню підтримку.