Дуже приємно дізнаватися про такі ініціативи, як конкурс дитячої творчості в підтримку дітей України, що проходить в Азербайджані. Кожен дитячий малюнок - це справжнє творіння мистецтва, яке проникає у душі та викликає різні почуття. Особливо радує малюнок Садагата під назвою "Війна – це зло, а Мир – це щасливі обличчя". Це змушує нас зупинитися на хвилину та замислитися над значенням миру та спокою в житті кожної людини. Молодець, Садагат, за такий глибокий та позитивний малюнок!