Я з радістю повідомляю про конкурс дитячої творчості, який відбувся в Азербайджані з метою підтримки дітей України. Цей конкурс став дійсно важливою ініціативою, яка дозволяє дітям виявити свій талант та висловити свої почуття стосовно України. На конкурсі були представлені численні чудові творіння, серед яких варто особливо відзначити роботу Емілії "Наше серце з тобою, Україно!" - це дуже миле та рухливе творіння, яке підкреслює нашу любов та підтримку нашої Батьківщини. Я впевнений, що такі конкурси допомагають не тільки розвивати творчі здібності дітей, але й зближувати нас, незалежно від країни, в якій ми живемо.