Це дуже чудово, що в Азербайджані проводиться конкурс дитячої творчості в підтримку дітей України. Цей захід стане чудовою нагодою для маленьких творців проявити свої таланти та відчути підтримку і співчуття інших. Рисунок "Ми діти України, ми хочемо миру" Емілії - прекрасний приклад того, як діти висловлюють свої почуття та мрії через мистецтво. Ми бажаємо усім учасникам успіхів та нових творчих досягнень!