Я з радістю повідомляю про проведення конкурсу дитячої творчості в підтримку дітей України в Азербайджані. Це чудова ініціатива, яка дозволяє малечі відчути себе частинкою великого добра. Особливо вражає твір Алішки "Не стріляйте у мирне небо України!", який нагадує нам про важливість миру та толерантності. Я бажаю всім учасникам успіху і творчої натхненності, а організаторам - подальшого процвітання та здійснення нових проектів!